Gameبرنامه نویسی

چگونه دایناسور گوگل کروم (Dinosaur Game) را هک کنیم؟

نحوه هک دایناسور گوگل کروم

اکثر ما پیام خطای “No Internet” را در گوگل کروم مشاهده کرده ایم. در واقع می توانید صفحه خطا را به یک بازی دونده بی پایان تبدیل کنید که اسم آن dino است. شما در این بازی نقش دایناسور را دارید که باید با دویدن و پرش از موانع رکورد خود را ثبت کند. ما در این پست قصد داریم به شما یاد بدهیم که چطور می توانید کاری کنید که شکست دادن دایناسور شما شکست ناپذیر شود و به اصطلاح بازی را هک کنید. پس در ادامه پست با نحوه هک دایناسور گوگل کروم با ما همراه باشید.

دستورالعمل بازی dino:

  • ورود به بازی: اگر اینترنت شما وصل هست، می تواند از طریع لینک chrome://dino وارد بازی شوید.
  • پرش یا شروع: برای پرش در بازی یا شروع بازی می توانید از کلید های Space Bar یا Up استفاده کنید.
  • متوقف کردن بازی: برای متوقف کردن بازی می توانید از کلید Alt استفاده کنید.
  • مود بازی: بازی پس از امتیاز 700، هر 100 امتیاز وارد بلک مود می شود.

چطور وارد بازی شویم؟

اگر به اینترنت متصل نیستید، لازم نیست کار خاصی انجام دهید. فقط کافی است هر نشانی اینترنتی را در نوار آدرس گوگل کروم وارد کنید، تا صفحه بازی مشاهده کنید. اما اگر به اینترنت متصل هستید، می توانید بدون قطع اتصال به این صفحه بازی دسترسی پیدا کنید. فقط کافیست تا chrome://dino را در نوار آدرس کروم تایپ کنید، و بازی را مشاهده کنید.

chrome://dino

هنگامی که به این صفحه راه پیدا کردید، می توانید بازی را با فشار دادن دکمه اسپیس شروع کنید. پس از انجام این کار، دایناسور شروع به کار می کند. هدف بازی این است که از هر چیزی که بر سر راه شما می آید، مانند پرندگان و کاکتوس ها اجتناب کنید. هنگامی که دایناسور مورد اصابت پرنده قرار می گیرد یا به کاکتوس برخورد می کند، بازی تمام  و رکورد شما ثبت می شود.

نکته: برای اجرای این بازی باید از مرورگر گوگل کروم استفاده کنید.

چطور بازی را هک کنیم؟

اکنون بر روی صفحه بازی در هر نقطه کلیک راست کرده و از زیر منو، گزینه Inspect را انتخاب کنید. یا می توانید از کلید ترکیبی Ctrl+Shift+I استفاده کنید. این کار، نسخه کد منبع صفحه بازی وب اصلی را باز می کند. در این بخش، به تب Console بروید.

نحوه هک دایناسور گوگل کروم

در اینجا یک رابط خط فرمان مشاهده خواهید کرد که در آن می توانید خطوط کد را وارد کنید تا بازی دینو را هک کرده و آن را مطابق میل خود اجرا کنید. با استفاده از کد مربوطه در زیر می توانید ویژگی های زیر را هک کنید.

1. افزایش سرعت دایناسور

اگر فکر می کنید این بازی با سرعت معمولی چندان چالش برانگیز نیست، پس این هک برای شما است! یک روش مخفی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید سرعت دایناسور کوچولو را افزایش دهید و بازی را دشوارتر و جالب تر کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قطعه کد زیر را در تب Console قرار دهید.

Runner.instance_.setSpeed(1000)

پس از جایگذاری  کد در تب کنسول، کلید Enter را فشار دهید و سرعت دایناسور شما در مدت زمان کوتاهی افزایش می یابد. اگر باز هم میخواهید سرعت بازی را بیشتر از آنی که هست بکنید، کافیست عدد داخل پرانتز را بزرگ تر کنید تا سرعت بازی افزایش یابد. فراموش نکنید که بعد از هر دستور کلید Enter را بزنید.

2. جاودانه شدن دایناسور

یک راه دیگر برای هک دایناسور گوگل کروم ، هک جاودانگی یا نامحدود زندگی است. من شخصاً به دلایل واضح آن را تقلب می نامم تا هک کردن اما با این حال آن را با شما به اشتراک می گذارم. اگر می خواهید در بازی دایناسور کروم از دوستان یا آشنایان خود جلو بزنید یا برنده شوید، من یک قطعه کد کوچک دارم که می تواند دایناسور شما را جاودانه کند. برای جاودانه شدن، کافی است کد زیر را در تب کنسول کپی و جایگذاری کرده و کلید Enter را بزنید.

var original = Runner.prototype.gameOver

کد بالا فانکشن اصلی GameOver از کد بازی را در یک متغیر استاتیک به نام اروجینال ذخیره می کند (این کار به بازیابی عملکرد کمک می کند). حالا کد زیر را در تب کنسول جایگذاری و Enter را بزنید.

Runner.prototype.gameOver = function(){}

این کد فانکشن اصلی gameOver را با یک فانکشن خالی جایگزین می کند. این چیزی است که دایناسور شما را جاودانه می کند.

اگر عمر نامحدود خسته شده اید و می خواهید بازی را به حالت عادی خودش برگردانید، کافی است کد زیر را در تب کنسول جایگذاری کرده و کلید Enter را بزنید.

Runner.prototype.gameOver = original

با وارد کردن این کد، ما در واقع فانکشن gameOver را با انتقال مجدد فانکشن اصلی که در متغیر “اروجینال” به حالت پیش فرض خود بازگردانده ایم، بازیابی می کنیم.

3. هک های دیگر دایناسور کروم

برای مشخص کرد امتیاز به یک مقدار خاص از کد زیر استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که عدد باید کوچک تر از 99999 باشد. در این مثال ما امتیاز را به 12345 تغییر داده ایم.

Runner.instance_.distanceRan = 12345 / Runner.instance_.distanceMeter.config.COEFFICIENT

برای تغییر ارتفاع پرش دایناسور می توانید عدد داخل پرانتز کد زیر را تغییر دهید و سپس کلید اینتر را فشار دهید. برای مثال ما میزان ارتفاع پرش را عدد 10 قرار داده ایم.

Runner.instance_.tRex.setJumpVelocity(10)

نتیجه گیری

در این مطلب سعی کردیم چند راه آسان و ساده برای هک دایناسور گوگل کروم را به شما عزیزان معرفی کنیم. به هرحال بازی خوبی برای صرف تایم در اوقاتی است که اینترنت شما قطع میشود.

بیشتر بخوانید:

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا