سیستم عاملویندوز

ریست پسورد ویندوز 11 در صورت فراموشی

ریست پسورد ویندوز 11

از آنجایی که از انتشار ویندوز 11 زمان زیادی نگذشته است، اما با این حال ممکن است افرادی باشند که رمز عبور لاک اسکرین یا همان صفحه ورود به ویندوز را فراموش کرده باشند. اگر این اتفاق برای شما افتاده است، اصلا نگران نباشید؛ چندین روش برای ریست پسورد ویندوز 11 وجود دارد. می توانید یک حساب کاربری local راه اندازی کنید و یا با یک حساب کاربری مایکروسافت و غیره وارد شوید. برای هر سناریو، باید گزینه های مختلفی را برای تنظیم مجدد رمز عبور مرور کنید.

در این پست به روش های ریست پسورد ویندوز 11 فراموش شده می پردازیم. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

ریست رمز عبور با حساب مایکروسافت

دو راه برای ریست رمز عبور حساب مایکروسافت وجود دارد.

شما باید از لینک reset password microsoft استفاده کنید و دستورالعمل های آن را دنبال کنید. هنگام استفاده از حساب مایکروسافت برای ورود به کامپیوتر ویندوز 11، باید جزئیات ایمیل یا شماره تلفن احراز هویت دو مرحله ای را آماده داشته باشید تا رمز عبور ویندوز 11 را با موفقیت بازنشانی کنید.

ریست پسورد ویندوز 11 با حساب مایکروسافت

ریست رمز عبور ویندوز 11 از طریق صفحه لاگین

اگر از یک حساب مایکروسافت استفاده می‌کنید و نمی‌توانید رمز عبور خود را به خاطر بیاورید، در صفحه ورود به سیستم ویندوز 11 روی I forgot my password کلیک کنید.

ریست پسورد ویندوز 11 از طریق صفحه لاگین

سپس باید آدرس ایمیل خود را تأیید کنید و نحوه دریافت کد تأیید خود را انتخاب کنید. روی Get code کلیک کنید، سپس ایمیل یا پیامک خود را برای کد بررسی کنید. آن را در قسمت مربوطه وارد کرده و Next را بزنید.

ریست پسورد ویندوز 11 از طریق صفحه لاگین

یک رمز عبور جدید برای حساب مایکروسافت خود ایجاد کنید. روی Next کلیک کنید. ویندوز تأیید می کند که رمز عبور تغییر کرده است. روی دکمه ورود کلیک کنید، به صفحه ورود به سیستم بازگردید و رمز عبور جدید خود را وارد کنید.

برای ورود به ویندوز 11 به سوالات امنیتی پاسخ دهید

اگر هنگام تنظیم حساب محلی ویندوز 11 خود سؤالات امنیتی اضافه کرده اید، می توانید با پاسخ دادن به سؤالات امنیتی وارد شوید.

برای ورود به ویندوز 11 به سوالات امنیتی پاسخ دهید

در صفحه ورود به سیستم ویندوز، می‌توانید رمز ورود نادرست را تایپ کنید سپس لینک بازنشانی رمز عبور را مشاهده خواهید کرد. روی Reset password کلیک کنید.

برای ریست رمز عبور ویندوز 11 به سوالات امنیتی پاسخ دهید

سپس می توانید به سوالات امنیتی پاسخ دهید. در نهایت ویندوز به شما اجازه می دهد رمز عبور جدیدی را برای حساب محلی خود وارد کنید. یک رمز عبور حساب کاربری ویندوز 11 جدید تنظیم کنید و با رمز عبور جدید وارد شوید.

بیشتر بخوانید:

وحید خاک پور

متولد 76. مبتدی در همه چیز. علاقه مند به یادگیری و به اشتراک گذاشتن تجربه های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا