آموزش

حل مشکل user not found در اينستاگرام

User not found در اینستاگرام و نحوه حل آن

در این مقاله به مشکل user not found در اينستاگرام و حل مشکل Confirm it’s You to Login پرداخته و همچنین دلایل اصلی ایجاد این مشکل را بررسی میکنیم.

خطای User Not Found در اینستاگرام به یکی از این دلایل ظاهر می شود: اگر کاربری شما را بلاک کرده باشد، هنگام بازدید از پروفایل او خطای User Not Found ظاهر می شود. به همین ترتیب، اگر کاربری یوزرنیم خود را تغییر داده، اکانت خود را حذف کند، یا اگر حساب کاربری او دیسیبل/غیرفعال شود، پروفایل او دیگر در اینستاگرام وجود نخواهد داشت.

حل مشکل user not found در اينستاگرام

در ادامه دلایل اصلی برای علت پیدا نکردن آیدی در اینستاگرام و Instagram user شدن پیج را بررسی میکنیم.

دیسیبل یا غیرفعال شدن اکانت

حسابی که شما به دنبال آن هستید ممکن است دیسیبل شده است. به عبارت دیگر، این اکانت توسط اینستاگرام مسدود شده است. هنگامی که یک حساب کاربری در اینستاگرام دیسیبل می شود، پروفایل آن دیگر در اینستاگرام وجود نخواهد داشت.

شایع ترین دلیل تعلیق یک حساب کاربری توسط اینستاگرام این است که کاربر یک یا چند دستورالعمل اینستاگرام را نقض کرده باشد. به عنوان مثال، این مشکل بیشتر به خاطر نصب برنامه های متفرقه اینستاگرام مثل فالور بگیر، لایک بگیر، آنفالو یاب، دانلودر، اینستاگرام ایکس، پلاس، استفاده از ربات و غیره به وجود آمده و اینستاگرام اول شما را ربات تشخیص داده و سپس به خاطر نقض قوانین، پیج را کامل غیرفعال میکند. حتی فالو و آنفالو زیاد، استفاده از فیلترشکن، لاگین همزمان چند نفر به اکانت و غیره هم باعث ایجاد این مشکل می شود.

در این صورت ممکن است شما با خطای Confirm it’s You to Login در اینستاگرام خود مواجه شوید.

حل مشکل user not found در اينستاگرام

حل مشکل user not found و مشکل Confirm it’s You to Login در اینستاگرام

درصورتی که پیج شما با خطای ربات (Confirm it’s You to Login) و یا پيغام user not found مواجه شد، به راحتی می توانید با تماس با ادمین های ما این مشکل را برطرف کنید. برای حل مشکل ربات و رفع user not found در اینستاگرام می توانید با شماره 09031483476 در واتساپ و یا با آیدی @YousefVafaei در تلگرام تماس بگیرید.

تغییر کردن نام کاربری

دلیل بعدی که اینستاگرام خطای User not found را نمایش می دهد این است که کاربر ، نام کاربری خود را تغییر داده است. وقتی شخصی نام کاربری خود را تغییر می دهد، نمی توانید با استفاده از نام کاربری قدیمی اش او را پیدا کنید. بنابراین، اگر می‌خواهید آن فرد را در اینستاگرام پیدا کنید، باید نام کاربری جدید آن شخص را جستجو کنید.

برای اینکه دوباره آن شخص را در اینستاگرام پیدا کنید، ممکن است لازم باشد با او تماس بگیرید. از آن ها نام کاربری جدیدشان را بخواهید و آن را در اینستاگرام جستجو کنید. پس از انجام این کار، باید بتوانید بدون دریافت پیام خطا از پروفایل آن ها بازدید کنید.

بلاک شدن

اگر هنگام بازدید از پروفایل شخصی، خطای User not found را دریافت کنید، احتمال مسدود یا بلاک شدن شما زیاد است. این یکی از رایج ترین دلایلی است که شما خطا را دریافت می کنید.

حل مشکل user not found در اينستاگرام

وقتی شخصی شما را در اینستاگرام بلاک می کند، نمی توانید او را در اینستاگرام پیدا کنید. این بدان معنی است که اگر نام کاربری آن ها را جستجو کنید، پروفایل آن ها در نتایج جستجو نشان داده نمی شود. با این حال، اگر قبلاً به آن ها پیام دایرکت داده اید، یا اگر پروفایل آن ها در موارد نتایج جستجوی شما باشد، این یک استثنا است.

به عنوان مثال، اگر به شخص مقابل پیام دایرکت داده اید و شما را مسدود کرده است، پروفایل او همچنان در بخش پیام‌های دایرکت شما قابل مشاهده است. اما هنگامی که از بخش پیام های دایرکت خود به پروفایل آن‌ها مراجعه می‌کنید، خطای کاربر پیدا نشد را دریافت خواهید کرد.

در مجموع، اگر هنگام بازدید از پروفایل شخصی، خطای User not found را دریافت کنید، احتمال زیادی وجود دارد که آن شخص شما را بلاک کرده باشد.

حذف شدن اکانت اینستاگرام

حساب کاربری ممکن است توسط کاربر حذف شود. هر زمان که شخصی اکانت خود را حذف کند، پروفایل او به همراه تمام پست هایش حذف می شود. این بدان معناست که نام کاربری آن ها دیگر در اینستاگرام وجود ندارد. بنابراین در صورتی که حساب کاربری خود را حذف کنند، خطای user not found در اينستاگرام را دریافت خواهید کرد.

امیدوارم از این مقاله لذت کافی رو بده باشید.

بیشتر بخوانید: آموزش بازگردانی پیج دیسیبل

امتیاز ۵ از ۵ – ۱۷ رای
حل مشکل user not found در اينستاگرام در حال ثبت رای

یوسف وفایی

فارغ التحصیل کارشناسی IT، علاقه مند به برنامه نویسی و علم امنیت، عاشق یادگیری حرفه های جدید، کنجکاو برای همه چیز، همچنین همیشه تلاش میکنم تا به هدفم برسم...

یک دیدگاه

  1. بسیار عالی آقای وفایی عزیز
    ممنون بابت پیگیری و حل مشکل بنده 😍😍
    به خدا پیجم رفته بود دیوونه شده بودم
    بازم ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا