اخبارتکنولوژی

بروزرسانی 5.8 تلگرام رسید + سورپرایز بزرگ

بروزرسانی 5.8 تلگرام رسید + سورپرایز بزرگ

در بروزرسانی جدید تلگرام؛ شما می‌توانید افرادی که از نظر جغرافیایی به شما نزدیک هستند را ببینید، با آنها چت کنید یا با آنها گروه تشکیل دهید و شروع به چت کنید!

برنامه‌های دوست‌یابی، اغلب دارای تعداد محدودتری کاربر هستند اما برای تلگرام با بیش از 300 میلیون کاربر فعال، این قابلیت یک گام بسیار بلند برای افزایش محبوبیت جهانی‌ تلگرام خواهد بود و بعید نیست با این قابلیت در عرض چندین ماه تلگرام بتواند کاربران خود را دو برابر کند.

شما هم اکنون می توانید افرادی که در نزدیکی شما هستند را با استفاده از ویژگی People Near تلگرام پیدا کنید. برای این کار لازم است تا هر دو طرف به این حالت وارد شوند تا یرای یکدیگر قابل مشاهده باشند. همچنین می توانید افراد را به مخاطبین خود اضافه کنید.

بروزرسانی 5.8 تلگرام رسید + سورپرایز بزرگ
People Near

Telegram به شما امکان می دهد گروه های مبتنی بر مکان را ایجاد کنید، که یک گروه محلی است و می تواند گروهی شامل همسایگان، همکاران یا دانش آموزان در یک منطقه کوچک باشد. هنگامی که گروه ایجاد می شود، مردم مجاور آن محل قادر به دیدن آن در دستگاه خود خواهند بود و می توانند در آن ها عضو شوند.

همچنین Telegram در نسخه جدید خود این اجازه را می دهد تا دسترسی های مدیریتی گروه خود را به یکی دیگر از اعضای گروه انتقال دهد، بنابراین اگر شما دیگر مالکیت یک گروه را نمی خواهید، می توانید آن را به شخص دیگری در گروه انتقال دهید.

بروزرسانی 5.8 تلگرام رسید + سورپرایز بزرگمهمترین ویژگی‌های آپدیت جدید:

۱. امکان انتقال مالکیت کانال/گروه (که فروش کانال/گروه را بسیار آسان می‌کند)

۲. قابلیت تشکیل گروه یا افزودن مخاطب بر اساس نزدیکی فاصله جغرافیایی (یعنی شما لازم نیست از شخصی که تازه با او آشنا شدید، شماره بخواهید! (انیمیشن فوق را ببینید!) یا می‌توانید بر اساس موقعیت، گروه بسازید و سریعا همکاران، هم‌کلاس‌ها یا همسایه‌ها را در یک گروه بسازید و …

امتیاز ۵ از ۵ – ۲ رای
بروزرسانی 5.8 تلگرام رسید + سورپرایز بزرگدر حال ثبت رای

یوسف وفایی

فارغ التحصیل کارشناسی IT، علاقه مند به برنامه نویسی و علم امنیت، عاشق یادگیری حرفه های جدید، کنجکاو برای همه چیز، همچنین همیشه تلاش میکنم تا به هدفم برسم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا