آموزش

نحوه قطع دسترسی اینترنت برنامه ها در اندروید

آموزش تصویری قطع دسترسی اینترنت برنامه ها در اندروید

اگر برنامه های زیادی در گوشی خود دارید، این برنامه ها ممکن است حتی زمانی که شما از آن ها استفاده نمی کنید، از اینترنت گوشی شما مصرف کنند. برخی از گوشی های اندرویدی روش‌های یکپارچه ای برای غیرفعال کردن کامل اینترنت برنامه‌ها دارند، در حالی که در برخی از آن ها باید از یک برنامه شخص ثالث برای این کار استفاده کنید. در این پست به قطع دسترسی اینترنت برنامه ها در اندروید می پردازیم.

قطع دسترسی توسط اندروید

همانطور که قبلا ذکر شد، همه گوشی های اندرویدی گزینه های زیر را ندارند. از این رو نحوه رسیدن به این تنظیمات در گوشی های مختلف کمی متفاوت است اما به طور کلی شبیه یکدیگر هستند.

به عنوان مثال اگر کاربر شیائومی هستید، می توانید به Settings -> Connection & sharing -> Data Usage بروید.

نحوه قطع دسترسی اینترنت برنامه ها در اندروید

در اینجا لیست کاملی از برنامه های گوشی را می‌بینید که می توانید نحوه دسترسی به اینترنت آن را مشخص کنید.

چگونه دسترسی اینترنت برنامه ها در اندروید را قطع کنیم؟

قطع دسترسی اینترنت با استفاده از برنامه NetGuard

برای مسدود کردن کامل Wi-Fi و همچنین دسترسی به داده های تلفن همراه، میتوانید از برنامه NetGuard استفاده کنید که یکی از بهترین برنامه ها برای مسدود کردن اینترنت برنامه ها بدون روت کردن گوشی است. این برنامه از اندروید 5.1 و بالاتر پشتیبانی می کند.

به محض باز کردن برنامه، متوجه می شوید که Netguard غیرفعال است. کلید آن را روشن کنید. این یک ویژگی شبیه VPN را فعال می کند که برای فعال یا غیرفعال کردن دسترسی به اینترنت به برنامه های مختلف استفاده می شود.

قطع دسترسی با استفاده از برنامه NetGuard

شما متوجه دو رنگ برای نمادهای شبکه خواهید شد؛ یک رنگ سبز و یک رنگ قرمز که به ترتیب به معنی روشن و خاموش است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی نمادها در کنار هر برنامه ضربه بزنید تا در صورت نیاز اینترنت روشن و خاموش شود.

امیدوارم از این پست استفاده کرده باشید.

بیشتر بخوانید:

وحید خاک پور

متولد 76. مبتدی در همه چیز. علاقه مند به یادگیری و به اشتراک گذاشتن تجربه های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا