رپورتاژ آگهی

برای ارسال پیام خودکار در تلگرام از چه ابزاری استفاده کنیم؟

ارسال پیام انبوه در تلگرام به دلیل داشتن کاربران زیاد، یکی از گزینه‌های مناسب برای تبلیغات و اطلاع رسانی می‌باشد. با توجه به اهمیت هایی که این نوع تبلیغات دارد موجب شده طرفداران زیادی داشته باشد. انجام تبلیغات با این روش به صورت دستی زمان زیادی از شما خواهد گرفت و برای سهولت شما در انجام این عملیات ابزاری را تحت عنوان ربات ارسال پیام خودکار در تلگرام معرفی خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با روش‌های ارسال پیام انبوه در تلگرام و اهمیت‌های آنها بیشتر آشنا شویم.

ارسال پیام انبوه خودکار چیست و چه روش‌هایی دارد؟

زمانی که بخواهیم با استفاده از یک پیام‌‌رسان پیامی را ارسال کنیم که تعداد افراد زیادی آنرا مشاهده کنند، در واقع قصد ارسال پیام انبوه را داریم. در پیام‌رسان تلگرام به دو روش این کار انجام می‌شود:

  1. ارسال پیام انبوه در چت خصوصی: این روش زمانی قابل اجرا می‌باشد که شما لیستی از شماره را در اختیار دارید و می‌خواهید به همه آن شماره‌ها پیام ارسال کنید که مطمئنا مزیت این روش، بازدید بیشتر آن خواهد بود زیرا افراد به پیام‌های ارسالی در چت خصوصی خودشان توجه ویژه‌ای می‌کنند.
  2. ارسال پیام انبوه در گروه: ارسال پیام انبوه در گروه به این صورت است که شما یک گروه پرجمعیت را در نظر می‌گیرید و پیامتان را در آن ارسال می‌کنید. و از آنجایی که تلگرام قابلیت سوپرگروه را هم دارد تعداد نفرات در این گروه‌ها نامحدود می‌باشد و برای بازدهی بیشتر تبلیغات کاملا مناسب است. همچنین با توجه به عنوان گروه می‌توانید نیاز افراد را بسنجید و اگر آنها به حوزه کاری شما مرتبط باشند، تبلیغات شما هدفمند خواهد بود.

در بین این دو روش برای تبلیغات، ارسال پیام انبوه در چت خصوصی گزینه مناسب‌تری می‌باشد. اگر شما در یک گروه پیام ارسال کنید ممکن است در میان انبوه پیام دیده نشود و مورد توجه قرار نگیرد و از طرفی هم در برخی گروه‌ها مدیر گروه اجازه تبلیغات را به کاربران نمی‌دهد. پس انتخاب درست و مناسب این است که از افراد حاضر در گروه استفاده کنید و در چت خصوصی آنها بصورت مجزا پیام دهید.

در هر صورت ارسال پیام انبوه در تلگرام مزایایی دارد و بدلیل همین مزایا درصد زیادی از افراد این روش را برای تبلیغات انتخاب میکنند.

ارسال پیام انبوه خودکار در تلگرام چه مزیت هایی دارد؟

ارسال پیام انبوه به‌طور کلی موجب افزایش بازدید و تاثیرگذاری در کسب و کار است. پس مزیت و اهمیت اصلی این کار افزایش بازدهی تبلیغات می‌باشد. دلیل اینکه ارسال پیام انبوه در تلگرام اهمیت زیادی دارد این است که تلگرام یک پیام‌رسان فراگیر است و درصد دیده شدن در این پیام‎‌رسان خیلی بالا می‌باشد. در واقع دلیل تبلیغات همین دیده شدن می‌باشد و همین موجب ارزشمندی آن میشود.

افراد به پیامی که بصورت خصوصی برایشان ارسال می‌شود توجه ویژه‌ای می‌کنند و اگر این محتوای تبلیغاتی برای فروش محصولی باشد مطمئن باشید ارسال آن در چت خصوصی، مشتریان احتمالی شما را بیشتر می‌کند و در نهایت موجب افزایش فروش محصول شما می‌گردد.

با وجود تمام این مزایا، انجام این کار یک دشواری دارد که همه افراد نتوانند ارسال پیام انبوه را به راحتی انجام دهند. این دشواری محدودیتی است که افراد نمی‌توانند به تعداد انبوه در چت خصوصی پیام ارسال کنند. در ادامه با این محدودیت بهتر آشنا می‌شویم.

ارسال پیام خودکار انبوه در تلگرام چه محدودیتی دارد؟

در ارسال پیام خودکار در تلگرام، در مورد تعداد ارسال پیام در طول روز نکته‌ای وجود دارد که تلگرام افرادی که قصد پیام دادن به آنها را دارید، به دو دسته تقسیم می‌کند:

  1. افراد آشنا: برای ارسال پیام به (افراد آشنا) منظور کاربرانی که قبلا باهم چت کرده‌اید و به شما پیام‌ داده‌اند، هیچ محدودیتی سد راه شما نخواهد شد.
  2. افراد جدید (ناشناس): برای ارسال پیام به (اشخاص جدید) منظور کاربرانی که تا به حال هیچگونه ارتباطی با شما نداشته‌اند تلگرام محدودیتی برای شما قائل می‌شود.

محدودیتی برای ارسال پیام در تلگرام وجود دارد. گفته شد که برای ارسال پیام انبوه به افراد آشنا هیچ محدودیتی وجود ندارد اما اگر افرادی که در نظر دارید مخاطبین شما نباشند در این حالت تلگرام برای شما محدودیتی در نظر می‌گیرد و اگر به آن دقت و توجه نکنید امکان اینکه حساب تلگرامتان ریپورت شود وجود دارد.

شما نمی‌توانید بیشتر از 50 پیام در طول یک روز به افراد ناشناس ارسال کنید. و این مشکل راه حلی جز اینکه از چند خط استفاده کنید ندارد، یعنی با هر خط می‌‎توانید در طول روز 50 پیام ارسال کنید. یعنی اگر حدود 500 شماره دارید که می‎‌خواهید در طول یک روز به آنها پیام دهید، باید از 10 خط استفاده کنید. اگر تهیه کردن سیم کارت برای شما سخت می‌باشد، می‌توانید از شماره‌های مجازی استفاده کنید که در وبسایت‌های مختلفی به فروش می‌رسد.

شما برای بازدهی بیشتر در تبلیغات نیازمند تعداد شماره‌های بیشتری هستید، در بالا گفتیم که استفاده از اعضای گروه‌های تلگرامی گزینه مناسبی برای ارسال پیام انبوه می‌باشد. برای این کار نیاز است شماره‌ و آیدی اعضاء را از گروه‌ها استخراج کنید. اما اگر بخواهید این کار را بصورت دستی انجام دهید زمان زیادی خواهد برد. بنابراین برای انجام سریعتر این عملیات نیاز به یک ابزاری دارید که این کار را بصورت خودکار انجام دهد. این ابزار ربات ارسال پیام خودکار در تلگرام می‌باشد که در قسمت بعدی به معرفی این محصول و مزایای آن می‌پردازیم.

ارسال پیام خودکار انبوه در تلگرام چه محدودیتی دارد؟

چه ابزاری می‌تواند کار خودکار سازی ارسال را انجام دهد؟

ابزاهایی وجود دارند که تمام مراحل ارسال پیام انبوه و تبلیغات در تلگرام را انجام می‌دهند. این ابزارها نرم‌افزارها و یا ربات هایی هستند که بصورت خودکار این مراحل را انجام می‌دهند.

  • این نرم‌افزار‌ها می‌توانند اطلاعات (شماره و آیدی و …) اعضا را از گروه‌های تلگرامی استخراج کنند.
  • کافیست متن پیام مورد نظر و لیستی از شماره یا آیدی مخاطبین هدف خود را در اختیار ربات قرار دهید تا ربات به صورت خودکار، پیام را به تک تک این افراد ارسال کند.
  • با استفاده از این نرم‌افزار علاوه بر ارسال پیام به چت خصوصی، می‌توانید متن پیام موردنظرتان را به صورت اتوماتیک به گروه‌های مختلف تلگرامی نیز ارسال کنید.
  • این نرم‌افزار‌ها می‌توانند انواع محتوا (متن، عکس، ویدئو، لینک، فایل و …) را به صورت خودکار ارسال کنند.
  • این نرم‌افزار قابلیت این را دارد که به چندین خط شما وصل شود و تعداد مشخصی پیام را با هر خط بفرستد و قبل از رسیدن به محدودیت تلگرام خط را تعویض نموده و کار ارسال را با سایر خطوط ادامه دهد.
  • پس از پایان عملیات ارسال انبوه پیام، نرم‌افزار گزارشی از ارسال‌های انجام شده در قالب یک فایل اکسل در اختیارتان قرار خواهد داد.

یکی از بهترین نمونه‌های این نرم‌افزار، ربات ارسال پیام انبوه در تلگرام کاربر مجازی است. این ربات تولید داخلی و کاری از مهندسین شرکت بهسازان مجازی است. با تهیه این ربات علاوه بر خودکارسازی کل عملیات ارسال انبوه پیام در تلگرام از مزایای آموزش فارسی و پشتیبانی 24 ساعته این نرم‌افزار بهره‌مند خواهید شد.

این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی است و کالی بویز مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

نرگس مدحی

علاقه مند به مباحث کامپیوتر و برنامه نویسی

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا