کالی لینوکس 2019.3 منتشر شد

انتشار کالی لینوکس 2019.3

کالی لینوکس 2019.3 منتشر شد. این نسخه با هسته 5.2.9 عرضه شده است و دارای به روز رسانی های زیر می باشد:

استفاده از سرویس CloudFlare در آپدیت مخازن کالی لینوکس

کالی لینوکس منبع باز است به همین دلیل شرکت بزرگ Cloudflare که منبع باز بودن را دوست دارد، در روزهای اخیر تصمیم به پشتیبانی از آن گرفته است. در نتیجه، CloudFlare به شرکت افنسیو سکوریتی اجازه داده است تا از شبکه تحویل محتوای آنها (CDN) در مخازن خود استفاده کرده و محتوای خود را از طریق آنها توزیع کند.

اسکریپت های راهنما

طیف گسترده ای از ابزارها در کالی وجود دارد. برخی از ابزارها برای استفاده در لینوکس طراحی شده اند، بعضی دیگر برای ویندوز طراحی شده اند (و ما هنوز هم می توانیم از آنها با ابزار WINE در لینوکس استفاده کنیم) و بعضی دیگر منابع استاتیک هستند. در نتیجه در آپدیت جدید کالی قابلیتی با اسم Helper Scripts اضافه شده است که به کاربران کمک می کند تا بسته های نصبی خود را به راحتی پیدا کنند. شما ممکن است یک بسته را نصب کرده باشید و نام بسته را تایپ کنید تا آن را اجرا کنید ، و با پاسخ برگشتی command not found رو به رو شوید!!! اما به کمک این اسکریپت ها، دیگر چنین مشکلی نخواهید داشت. و فقط کافی است نام بسته را وارد کنید (مانند PayloadsAllTheThings ، SecLists ، WebShells و Wordlists و…) که در این صورت فهرستی را مشاهده می کنید که در آن تمامی ابزار های با اسم مشابه لیست شده اند.

استفاده از قابلیت metapackage

پیش از این در یک پست قبلی وبلاگ کالی لینوکس، تغییرات مربوط به metapackages و انتخاب آنها را اعلام شده بود. این تغییرات برای کاهش اندازه کلی رسانه نصب ، بهینه سازی سیستم عامل و سازماندهی بهتر ایجاد شده است.

برای کسانی که نمی دانند ، یک بسته به نام “metapackage” خوانده می شود، در حالی که هیچ نرم افزاری با این اسم وجود ندارد. در عوض ، لیستی از بسته ها نمایش داده میشوند که می توانید یکی دیگر از آنها را نصب کنید.

دانلود کالی لینوکس 2019.3

اگر می خواهید آخرین نسخه Kali را بررسی کنید، می توانید لینک دانلود آن را برای ISOs و Torrents در صفحه دانلود Kali دریافت کنید. اگر شما این سیستم عامل را از قبل نصب شده دارید، به راحتی می توانید با دستور زیر ارتقا دهید:

اطمینان یافتن از به روز رسانی به نسخه 2019.3

برای چک کردن مجدد نسخه سیستم عامل خود، ابتدا اطمینان حاصل کنید که مخازن بسته Kali شما درست می باشند. سپس بعد از اجرای apt -y full-upgrade، ممکن است قبل از چک کردن شما نیاز به یک ‘reboot’ داشته باشید بعد از ریستارت به صورت زیر عمل کنید:

 

دانلود کالی لینوکس – Kali Linux 2019.3

دانلود فایل ایزو کالی لینوکس(Kali Linux iso)

دانلود – Kali Linux Light 64 Bit
دانلود – Kali Linux Light Armhf
دانلود – Kali Linux Light 32 Bit
دانلود – Kali Linux 64 Bit (پیشنهاد کالی بویز)
دانلود – Kali Linux 32 Bit (پیشنهاد کالی بویز)
دانلود – Kali Linux Mate 64 Bit
دانلود – Kali Linux Kde 64 Bit
دانلود – Kali Linux Xfce 64 Bit
دانلود – Kali Linux E17 64 Bit
دانلود – Kali Linux Lxde 64 Bit

دانلود فایل ایزو نسخه وی ام ور(Kali Linux VMware iso)

دانلود – Kali Linux Vm 64 Bit 7z
دانلود – Kali Linux Vm 32 Bit 7z

دانلود فایل ایزو نسخه ویرچوال باکس(Kali Linux VirtualBox iso)

دانلود – Kali Linux Vbox 32 Bit Ova
دانلود – Kali Linux Vbox 64 Bit Ova

100%
Awesome
  • Criteria

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.