اخبار

چگونه نتایج قرعه کشی ایران خودرو را ببینیم؟

نتایج قرعه کشی محصولات ایران خودرو اعلام شد

10 صبح امروز( 17 خرداد ماه 1399) در مراسمی، قرعه کشی فروش فوق العاده 15 هزار دستگاه ایران خودرو با حضور نهادهای نظارتی و رسانه ها انجام شد. مطابق آماری که ایران خودرو اعلام کرده در مجموع 4 میلیونو 360 هزارو 153 نفر در این طرح شرکت کرده اند که از میان آنها 599 هزارو 402 نفر متقاضی پژو SLX 405، دو میلیون و 384 هزارو 901 نفر متقاضی پژو پارس، 325 هزارو 397 نفر متقاضی خودرو رانا، یک میلیون و 50 هزارو 453 نفر متقاضی پژو 206 بودند. برای مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو مطابق راهنمایی های گفته شده در ادامه عمل کنید.

در این مراسم، چهار هزار دستگاه پژو 405 SLX، چهار هزار دستگاه پژو پارس LX و 630 دستگاه رانا، 6370 دستگاه پژو 206 بین متقاضیان قرعه کشی شد. نمایندگان وزارت اطلاعات، پلیس امنیت اقتصادی، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، دادستانی کل کشور و بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت در این مراسم حضور داشته و از نزدیک بر فرآیند قرعه‌کشی نظارت داشتند.

اسامی کامل برندگان قرعه کشی ایران خودرو بر اساس کد رهگیری در فایل زیر می باشد. پس از دانلود فایل در قسمت جستجو کد پیگیری خود را وارد کنید، اگر جزو برندگان خوش شانس قرعه کشی ایران خودرو باشید کد خود را در فایل خواهید دید.

فایل:  WinnerData990317

فراموش کردن کد رهگیری قرعه کشی ایران خودرو

در صورت فراموش کردن کد رهگیری خود که بعد از ثبت نام در ایران خودرو دریافت کرده بودید، می توانید با ورود به حساب کاربری خود و انتخاب گزینه استعلام وضعیت فروش فوق العاده، کد رهگیری خود را ببینید.

با مراجعه به سایت esale.ikso.ir نیز می توانید از برنده شدن خود مطلع شوید.

نتایج قرعه کشی ایران خودرو
نتایج قرعه کشی ایران خودرو

به گفته رضا رحمانی، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو:

اسامی هم زمان، از طریق پیامک به برندگان قرعه کشی اعلام خواهد شد. برای اطمینان از اطلاع رسانی به برندگان با آنها تماس گرفته خواهد شد.  پذیرفته شدگان تا 48 ساعت آینده فرصت دارند تا نسبت به پرداخت وجه کامل خودرو اقدام کنند در غیر این صورت فرد دیگری از لیست ذخیره جایگزین آن فرد خواهد شد.

نرگس مدحی

علاقه مند به مباحث کامپیوتر و برنامه نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا