آموزشموبایل

آموزش آپدیت برنامه ها در ایفون و ipad

آموزش آپدیت برنامه های ایفون و iPad

بررسی به روزرسانی برنامه ها برای دارندگان گوشی های آیفون و آیپد بسیار آسان است. در آیفون یا آی پد شما تا زمانی که گزینه “به روز رسانی برنامه”در آدرس Settings > iTunes & App Stores فعال باشد، به طور خودکار بروزرسانی های موجود برای برنامه ها را نصب می کند در غیر این صورت به صورت زیر عمل کنید:

آپدیت برنامه ها در iOS 13 ، iPadOS 13 و نسخه های بالاتر

در وهله اول وارد فروشگاه برنامه های اپل شوید، اگر نمی توانید آیکون فروشگاه را در iPhone یا iPad خود پیدا کنید، می توانید از جستجوی Spotlight برای یافتن برنامه استفاده کنید.

آموزش آپدیت برنامه ها در ایفون و ipad

سپس بر روی تصویر حساب خود که در گوشه بالا سمت راست صفحه نمایش قرار دارد ضربه بزنید.

آموزش آپدیت برنامه ها در ایفون و ipad

لیست برنامه های اخیراً به روز شده شما قابل مشاهده است. اگر هیچ برنامه ای مشاهده نشد، برای تازه کردن فروشگاه اپل، صفحه را پایین بکشید تا در صورت وجود هرگونه آپدیت، آن را در لیست “بروزرسانی های خودکار آینده” ببینید.

برای نصب همه اپدیت های موجود، گزینه “به روزرسانی همه” را انتخاب کنید یا بر روی دکمه “بروزرسانی” در کنار هر برنامه ضربه بزنید تا فقط موارد خاص نصب شود.

آموزش آپدیت برنامه ها در ایفون و ipad

آپدیت برنامه ها در ایفون 12 و نسخه های پایین تر

اگر آیفون یا آی پد شما iOS 12 یا نسخه های پایین تر را اجرا می کند، روند بروزرسانی مشابه است. برای شروع، مانند روش قبل فروشگاه اپل را باز کنید. اکنون همه برنامه های اخیراً به روز شده خود یا به روزرسانی های موجود در آینده را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. برای نصب همه به روزرسانی های موجود ، “به روزرسانی همه” را انتخاب کنید یا بر روی دکمه “بروزرسانی” در کنار هر برنامه ضربه بزنید تا فقط موارد خاص نصب شود.

آموزش آپدیت برنامه ها در ایفون و ipad

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
آموزش آپدیت برنامه ها در ایفون و ipadدر حال ثبت رای

یوسف وفایی

فارغ التحصیل کارشناسی IT، علاقه مند به برنامه نویسی و علم امنیت، عاشق یادگیری حرفه های جدید، کنجکاو برای همه چیز، همچنین همیشه تلاش میکنم تا به هدفم برسم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا