آموزش

نحوه بازگردانی پیج حذف شده اینستاگرام

نحوه بازگردانی پیج حذف شده اینستاگرام

قبل از توضیح برای بازگردانی پیج حذف شده اینستاگرام ، بهتر است بدانید که اینستاگرام یک بستر رسانه اجتماعی است که در آن می توانید با دنبال کردن افراد در اینستاگرام یا از طریق پیام با افراد از سراسر جهان تماس بگیرید. این پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن فیلم ها و تصاویر ایجاد شده است.

چگونه حساب اینستاگرام حذف شده را فعال کنیم؟

اگر شما شخصی هستید که حساب شما به طور تصادفی حذف شده است ، اما اکنون می خواهید حساب اینستاگرام خود را بازیابی کنید. برای بازگرداندن حساب خود می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا به صفحه ورود به سیستم در اینستاگرام بروید.

نام کاربری را که برای اینستاگرام خود استفاده می کردید بنویسید و روی “Get help signing in” در پشت دکمه ورود کلیک کنید.

نحوه بازگردانی پیج حذف شده اینستاگرام

با کلیک بر روی “Get help signing in” شما را به صفحه جدیدی هدایت می کند. در آنجا عنوان “Trouble logging in” پیدا خواهید کرد.

اما بیشتر اوقات در موارد پاک شدن حساب ، آن صفحه به شما کمک نمی کند. در عوض روی “need more help” کلیک کنید. با این کلیک شما به صفحه جدیدی هدایت می شوید.

در اینجا باید آدرس ایمیلی را که هنگام ثبت نام در اینستاگرام استفاده کرده اید قرار دهید. آنها از شما می خواهند یک ایمیل تماس بنویسید و اگر ایمیل تماس مشخصی برای حساب خود دارید می توانید آن را ارسال کنید. داشتن یک ایمیل تماس می تواند برای شما مفیدتر باشد زیرا باعث می شود بتوانید به حساب خود دسترسی داشته باشید. اما اگر ایمیل تماس را مشخص نکرده اید ، با آدرس ایمیل عمومی حساب خود ادامه دهید.

در مرحله بعد ، باید نوع حسابی را که متعلق به شما بود، بگویید. (حساب کاربری شرکت، حساب تجاری یا حساب شخصی). در اینجا می توانید بگویید که این حساب شخصی من با عکس های خودم بود.

مورد بعدی که می خواهید انجام دهید کلیک روی “my account was hacked” است. جعبه ای با عنوان “Any additional details” دریافت خواهید کرد ، انجام این کار ضروری نیست. بنابراین ، بدون هیچ مشکلی می توانید از این مرحله صرف نظر کنید.

پس از انجام تمام مراحل بالا ، می توانید روی “Request Support” کلیک کنید.

پس از اتمام این روش ، در مدت زمان بسیار کوتاهی ایمیلی در آدرس ایمیل مشخص شده خود دریافت خواهید کرد.

در ایمیلی که از اینستاگرام دریافت کرده اید ، باید برخی موارد را پر کنید تا متعلق بودن حساب اینستاگرام را با خود تأیید کنید. روی آن قطعه کاغذ تأیید ، شما باید نام کاربری ، نام کامل ، کد تأیید را بر روی کاغذی نوشته و به همراه تصویر واضحی از خود که آن کاغذ را در دست دارید به اینستاگرام ارسال کنید.

مطمئن شوید که حساب شما حداقل یک تصویر از شما دارد که در آن می توانید به وضوح شناسایی شوید. چون مرکز راهنمایی اینستاگرام می گوید:

Keep in mind that if this account does not include any picture of you is used to represent something or someone else, we won’t be able to help until we receive a photo that meets these requirements

بخاطر داشته باشید که اگر این حساب هیچ تصویری از شما برای نشان دادن چیزی یا شخص دیگری استفاده نشده باشد ، تا زمانی که عکسی متناسب با این شرایط دریافت نکنیم ، نمی توانیم کمک کنیم.

ایمیل را بخوانید و مطابق دستورالعمل های ارائه شده در ایمیل ، مقاله تأیید را پر کنید. این می تواند به شما در بازگشت آسان حساب کاربری اینستاگرام خود کمک کند.

به خاطر داشته باشید که بین حساب حذف شده و حساب غیرفعال تفاوت وجود دارد. یک حساب غیرفعال شده را می توان به راحتی بازیابی کرد که برای این کار می توانید به مقاله “آموزش بازگردانی پیج دیسیبل (disable) یا غیر فعال شده اینستاگرام” مراجعه کنید.

روش دوم بازیابی حساب اینستاگرام از طریق لینک

ما این روش را به عنوان یک روش اضافی برای بازیابی آسان حساب شما اضافه می کنیم. که با کلیک بر روی لینک زیر و کامل کردن اطلاعات خود میتوانید پیج خود را بازیابی کنید.

بعد از ورود به لینک قسمتهای لازم این فرم را پر کرده و سپس آن را به اینستاگرام بفرستید ، پس از آن در کمتر از 24 ساعت اینستاگرام به شما پاسخ می دهد و از شما می خواهد که از خود عکس بگیرید (سلفی) و هویت خود را تأیید کنید. پس از اتمام این کار دوباره به حساب خود دسترسی خواهید داشت.

حساب اینستاگرام

اکثر افراد در اینستاگرام حساب کاربری دارند زیرا آن را بهترین مکان برای سرگرمی می دانند. برای حساب اینستاگرام ، ابتدا باید ثبت نام کنید. صفحه ورود به سیستم شامل قسمتهای مختلفی مانند نام ، نام خانوادگی ، ایمیل ، جنسیت ، سن و رمز ورود و غیره است. اطلاعات عمومی مانند ایمیل یا نام کاربری و گذرواژه شما. پس از ورود به سیستم می توانید از ویژگی های نامحدود اینستاگرام لذت ببرید.

امتیاز ۵ از ۵ – ۴ رای
نحوه بازگردانی پیج حذف شده اینستاگرامدر حال ثبت رای

یوسف وفایی

فارغ التحصیل کارشناسی IT، علاقه مند به برنامه نویسی و علم امنیت، عاشق یادگیری حرفه های جدید، کنجکاو برای همه چیز، همچنین همیشه تلاش میکنم تا به هدفم برسم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا