آموزش

نحوه پیدا کردن ایمیل افراد در 60 ثانیه

چگونه ایمیل یک شخص را پیدا کنیم؟

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که نیاز داشته اید برای شخصی ایمیل ارسال کنید اما آدرس ایمیل آن را نداشته اید. اما اگر فرد باهوشی باشید قطعا روش های مختلفی را برای پیدا کردن ایمیل افراد پیدا خواهید کرد. در ادامه این مقاله از کالی بویز ما چند مورد از این روش ها را بررسی می کنیم.

لینکدین (linkedin)

LinkedIn مکانی عالی برای پیدا کردن آدرس ایمیل هر شخصی است. با توجه به آمار خود لینکدین ، این سایت در حال حاضر بیش از 722 میلیون حساب کاربری دارد. اگرچه یک راه آسان برای دریافت آدرس ایمیل، ارسال دعوت نامه برای آن ها است اما این همیشه گزینه خوبی نیست. شما می توایند با کمک جستجوی پیشرفته لینکدین ، شخص یا شرکت مورد نظر خود را جستجو کنید.

سپس با چک کردن پروفایل شخص گزینه Contact info را پیدا خواهید کرد که در آن اطلاعات تماس فرد ذکر شده است. اگر این گزینه وجود نداشت با برنامه های افزودنی کروم که در ادامه آورده ایم، می توانید آدرس ایمیل و اطلاعات تماس را به دست بیاورید.

نحوه پیدا کردن ایمیل افراد در 60 ثانیه

افزونه های مرورگر

بسیاری از برنامه های افزودنی (Extensions) برای مرورگر ها وجود دارند که می تواند به شما در پیدا کردن و تأیید آدرس های ایمیل کمک کند. بنابراین می توانید آن ها را آزمایش کنید تا ببینید کدام یک برای شما بهتر است. به عنوان نمونه در تصویر زیر می توانید محیط افزونه Rocketreach را برای مرورگر کروم ببینید.

نحوه پیدا کردن ایمیل افراد در 60 ثانیه

موتور جستجوی گوگل

موتور جستجوی گوگل یک انتخاب خوب برای پیدا کردن آدرس ایمیل افراد است. تمام آنچه شما نیاز دارید در گوگل وجود دارد. نحوه پیدا کردن ایمیل افراد در 60 ثانیه

اگر ایمیل مد نظر در هر قسمت از سایت باشد آن را همراه با هر صفحه ای که ایمیل در آن ذکر شده است ، پیدا خواهید کرد. همچنین میتوانید از دورک های زیر برای این کار استفاده کنید.

site: example.com + “name” + contact
site: example.com + “name” + email

چک کردن اطلاعات WHOIS

هنگام ثبت نام دامنه، شرکت اینترنتی برای نام ها و شماره های اختصاص داده شده (ICANN) شما را ملزم می کند تا اطلاعات تماس شخصی خود را در پایگاه داده WHOIS قرار دهید. به این ترتیب هرکسی که از ابزار جستجوی WHOIS استفاده می کند می تواند راهی برای دستیابی به شما پیدا کند که البته بعضی از افراد برای خصوصی ساختن اطلاعات تماس خود هزینه پرداخت می کنند.

شبکه های اجتماعی

به کمک شبکه های اجتماعی نیز می توان آدرس ایمیل افراد را پیدا کرد. با وجود گستردگی شبکه های اجتماعی و تعداد زیاد آن ها امروزه هر فرد حداقل در دو یا سه شبکه اجتماعی عضو شده است و معمولا اطلاعات تماس را در قسمت “About me” “Contact info” “Bio” و موارد مشابه یادداشت کرده اند که با مراجعه به آن می توانید آدرس ایمیل را پیدا کنید.

حدس زدن ایمیل!

قالب های زیادی وجود دارد که یک ایمیل می تواند داشته باشد بنابراین اگر همه آن ها را می دانید می توانید آن ها را از طریق وب سایت Email Permutator اجرا کنید و مواردی را که معتبر هستند امتحان کنید.

نحوه پیدا کردن ایمیل افراد در 60 ثانیه

تمام کاری که شما انجام می دهید این است که اطلاعات مربوطه را وارد کنید و Email Permutater آدرس های ممکن را به شما می دهد.

نحوه پیدا کردن ایمیل افراد در 60 ثانیه

امیدوارم این مقاله مورد رضایت شما واقع شده باشد.

بیشتر بخوانید: گوگل هکینگ (google hacking) چیست؟

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
نحوه پیدا کردن ایمیل افراد در 60 ثانیه در حال ثبت رای
منبع
searchenginejournal

وحید خاک پور

متولد 76. مبتدی در همه چیز. علاقه مند به یادگیری و به اشتراک گذاشتن تجربه های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا