آموزش

آموزش دانلود لایو اینستاگرام

آموزش دانلود لایو اینستاگرام

با گذشت زمان و پیشرفت دنیای فناوری، فعالیت در بستر اینترنت هم روز به روز گسترش یافت به طوری که امروزه حتی کودکان هم قادر به استفاده از آن هستند، با این پیشرفت سایت هایی با موضوع شبکه اجتماعی هم مانند بقیه سایت ها رو به رواج بودند ولی در این بین سایت هایی برنده بودند که میتوانستند امنیت، سرعت، قدرت پردازش و نگه داری کاربران، امکانات و خدمات بیشتر نسبت به بقیه سایت ها و برنامه ها را برای کاربران خود مهیا کنند، اما خب طبیعی است که بسیاری از رقیبان در این میدان جنگ گلادیاتور وارانه کنار بکشند و شکست بخورند و عده ای دیگر قوی تر از قبل کاربران بیشتری بگیرند و در این میان میتوان یکی از برنده های این میدان گلادیاتور وارانه را اینستاگرام خطاب کرد که در سال های اخیر به طور قابل توجهی از دیگر رقیبان خود پیشی گرفته است و فعلا صدر قرار دارد. اینستاگرام به گونه ای برای مردم جذاب بود که در عرض 19 ماه توانست پنجاه میلیون کاربر را به خود جذب کند.

چگونه لایو اینستاگرام را دانلود کنیم؟

همانطور که میدانید لایو های اینستاگرام راه مستقیمی برای دانلود ندارند و نمیشود آنها را با استفاده از یک لینک یا فایل مشخصی دانلود کرد پس بهترین راه برای ذخیره کردن لایو یک پیج این است که از صفحه نمایش گوشی فیلم گرفت.

چگونه از صفحه نمایش گوشی فیلم بگیریم؟

با استفاده از نرم افزارهای مختلفی میتوان این کار را انجام داد که یکی از بهترین آنها نرم افزار SCR است که به شما کمک می کند تا از صفحه گوشی موبایل خود فیلم بگیرید و لایو موردنظر را ریکورد کنید. جهت دانلود این نرم افزار میتوانید به گوگل پلی مراجعه کنید.

چگونه از صفحه نمایش گوشی فیلم بگیریم؟
ذخیره لایو اینستاگرام

دقت داشته باشید که این برنامه مختص گوشی های اندرویدی است و گوشی های آیفون (اپل) این قابلیت را در خود سیستم عامل پشتیبانی میکنند و میتوانند بدون نرم افزار از صفحه نمایش خود فیلم برداری کنند.

جهت تصویربرداری نکاتی وجود دارد که باید به آن توجه کنید.

نکته اول (کیفیت ویدئو)

دقت داشته باشید که کیفیت ویدئو را بر حسب نیاز خود تنظیم کنید که هر چه کیفیت بالاتر باشد از آن طرف حجم ویدئو بالاتر میرود و هرچه کیفیت کم تر باشد حجم آن هم کمتر خواهد بود و شما لازم است که قبل از ضبط ویدئو به فکر این نکته باشید.

نکته دوم (وجود فضای کافی در حافظه گوشی)

دقت داشته باشید که قبل از ضبط ویدئو باید حافظه خود را چک کرده و از وجود فضای خالی مطمئن شوید تا در حین ضبط با مشکل قطع ضبط مواجه نشوید و بهتر است از جهت جلوگیری از این امر یا حافظه را سبک تر کنید یا کیفیت ویدئو را پایین تر بیاورید تا فضای کمتری را اشغال کند.

نکته سوم (ضبط صدای داخلی)

ضبط صدای داخلی به این معناست که صدای درون گوشی شما که از اسپیکر گوشی پخش میشود را بدون باز کردن میکروفون و شنیدن آن در فضای خارج از گوشی ضبط کند که طبق تنظیمات پیش فرض نرم افزار SCR این نرم افزار صدای داخلی را ضبط میکند ولی در صورت نیاز هم میتوانید در تنظیمات صدای میکروفون را هم به ویدئو اضافه کنید.

نکته چهارم (مخفی کردن کامنت ها)

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که حین دیدن یک لایو در اینستاگرام مدام کامنت ها لایو دیدن شما را مشکل میکنند و باعث میشود که کادر اصلی لایو را درست نبینید، برای مخفی کردن این کامنت ها باید صفحه را لمس کنید تا کامنت ها از صفحه شما محو بشوند با این کار هم از لایو لذت میبرید هم میتوانید ویدئو را بدون وجود کامنت های مزاحم ضبط کنید.

امیدوارم از این آموزش لذت کافی را برده باشید.

علی خواجه نعمت

دانشجوی رشته نرم افزار ، علاقه مند به تست نفوذ و امنیت سایبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا