سیسکوشبکه

پیاده سازی EtherChannel در سیسکو

پیاده سازی EtherChannel در سیسکو

در این ویدیو از وب سایت کالی بویز قصد داریم که درباره ویژگی EtherChannel در دنیای شبکه صحبت کنیم و به صورت اختصاصی چگونگی پیاده سازی آن در دستگاه های سیسکو را آموزش دهیم.

در دنیایی زندگی می کنیم که به واسطه پیشرفت تکنولوژی ، سرعت حرف اول را در تمامی شرایط می زند. به خصوص در زمینه اینترنت که بستر عظیمی از جهان امروزی را شامل می شود ، حال باید در نظر گرفته شود که این سرعت نیازمند پایداری قابل توجهی باشد تا بتواند رضایت همگان را بدست آورد. این پایداری و سرعت تنها با پیروی از قوانین رسمی دنیای شبکه و کار کرد اصولی و علمی در کنار تجهیزات قدرتمند عملی می شود ، در ویدیو آموزشی خود نیز قصد بر آن داریم که یکی از کارکرد های اصولی برای افزایش پهنای باند و همچنین پایداری در تمامی دستگاه هایی که در شبکه استفاده می شوند از جمله سرور های مایکروسافتی ، لینوکسی ، دستگاه هایی سیسکو و میکروتیک و بسیاری دیگر، همگی این هدف را دنبال می کنند اما با نحوه راه اندازی متفاوت با توجه به سیستم عامل و شرایط فیزیکی که در گام اول به آموزش بستر آن یعنی سیسکو می پردازیم.

عنوان هایی که در این ویدئو فرا می گیرید:

  • EtherChannel چیست؟
  • کاربرد آن در شبکه
  • انواع EtherChannel
  • چگونگی راه اندازی

پس از مشاهده این ویدیو شما مباحث بالا را فرا می گیرید و می توانید این کار را در یک دستگاه سیسکو پیاده سازی کنید اما برای اطلاعات پیشتر و چگونگی فعال سازی در سیستم عامل های دیگر می توانید ویدیو های دیگر ما را دنبال کنید.

لطفا درصورت بروز هر گونه مشکل آن را در زیر همین پست کامنت کنید تا در اولین فرصت به آن پاسخ دهیم.

امیدوارم از این آموزش استفاده کافی را برده باشید.پ

بیشتر بخوانید: بازیابی پسورد روتر و سوئیچ های سیسکو چگونه انجام می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا