آموزش

دانلود نسخه نهایی اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ – Adobe Photoshop Camera

نسخه نهایی اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ منتشر شد

Adobe Photoshop Camera پس از حضور در پیش نمایش قسمت های برتر سال 2019 و اوایل سال 2020 ، اکنون از این مرحله آزمایش خارج شده است و هم اکنون برای بارگیری در فروشگاه Google Play در دسترس قرار گرفته است که می توانید برای دانلود نسخه نهایی اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ به آخر پست مراجعه کنید.

Adobe Photoshop Camera یک برنامه دوربین هوشمند و رایگان است که به شما امکان می دهد بهترین افکت ها را برای عکس های خود اضافه کنید حتی قبل از اینکه عکسی بگیرید. این برنامه به دلیل استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی میتواند با انتخاب بهترین فیلترها در تصاویر نیاز همه کاربران را برطرف کنید.

دانلود نسخه نهایی اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ - Adobe Photoshop Camera
Adobe Photoshop Camera

برنامه های زیادی وجود دارد که دارای اسم فتوشاپ هستند و باعث سردرگمی کاربران در انتخاب می شوند اما برنامه ادوبی فوتوشاپ به لیست های Photoshop Mix ، Adobe Photoshop Express ، Adobe Photoshop Mix و Adobe Photoshop Fix در سیستم عامل موبایل می پیوندد تا به راحتی در دسترس کاربران باشد.

 اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ چه کاری انجام می دهد؟

همانطور که گفته شد برخلاف اینستاگرام و سایر برنامه های دیگر، جلوه ها و فیلترها در اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ همه در زمان واقعی اعمال می شوند. همچنین برخلاف برخی دیگر از برنامه های Adobe ، اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ کاملاً رایگان است.

برخی ویژگی های اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ

از طریق این اپلیکیشن می توانید بدون نیاز به مهارت های فتوشاپ سبک و سیاق منحصر به فرد خود را با تعداد زیادی لنز و 80 فیلتر ارزشمند به نمایش بگذارید.

دانلود نسخه نهایی اپلیکیشن ادوبی فتوشاپ

کتابخانه فیلتر دوربین فتوشاپ شامل پرتره ، استودیو لایت ، بلوم ، پاپ آرت ، طیف ، Desync ، غذا ، مناظر ، آسمان طبیعی ، آنالوگ ، شیفت شب ، اتاق طنز ، بین ستاره ای ، رویاکاتچر ، آسمانی ، Supersize ، Double Expo ، Prism ، Color Echo ، رسانه های مختلط ، آسمان آبی ، Artful و … است که نیاز هر کاربری را برآورد میسازد.

نرگس مدحی

علاقه مند به مباحث کامپیوتر و برنامه نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا