آموزش

چگونه یک رینگ یا حلقه در اطراف عکس پروفایل کلاب هاوس ایجاد کنیم؟

چگونه یک رینگ یا حلقه در اطراف عکس پروفایل کلاب هاوس ایجاد کنیم؟

کلاب هاوس یک برنامه گفتگوی صوتی است که تبدیل به داغ ترین شبکه اجتماعی در سال 2021 شده است و به سرعت در حال شتاب گرفتن است. کلاب هاوس در ابتدا فقط برای کاربران آیفون در دسترس بود ، اما اکنون برای اندروید هم عرضه شده است که برای نصب آن ، می توانید به مقاله نصب کلاب هاوس روی اندروید مراجعه کنید. در این مقاله به نحوه اضافه کردن حلقه به تصویر پروفایل کلاب هاوس خواهیم پرداخت.

کلاب هاوس یک برنامه وویس محور است و طبیعتا جلوه های بصری خاصی ندارد ، در واقع وجود داشتن گزینه های نمایش بصری برای این برنامه مضحک خواهد بود. با وجود سایر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام که جلوه های بصری و افکت های زیادی را برای شما فراهم می کند ، کلاب هاوس کاملاً برعکس این شیوه عمل کرده است و فقط یک مورد را پیشنهاد می کند و آن مورد تصویر پروفایل کلاب هاوس شماست.

تصویر پروفایل شما در هر صفحه ای در کلاب هاوس همراه شما است. از پروفایل گرفته تا هر کلاب و رومی که جوین می شوید با شما است. هنگامی که در یک روم جوین می شوید ، تصویر پروفایل شما کاملاً در معرض دید است ، دقیقا مانند حضور فیزیکی شما در یک جلسه یا کنفرانس. این تصویر بسیار کوچک است ، اما هر کاربری می تواند روی آن ضربه بزند و آن را بزرگ کند ، بنابراین نباید قدرت آن را نادیده گرفت.

جای تعجب نیست که فقط با داشتن عکس پروفایل ، کاربران به دنبال ایجاد تصاویر نمایشی خلاقانه تر هستند. ما حلقه ها ، فیلترهای تصویر و سایر تصاویر گرافیکی را همراه با عکس پروفایل دیده ایم که مطمئناً چشم نواز هستند.

پروفایل کلاب هاوس

از آن جایی که در Clubhouse امکان ارسال متن و چت وجود ندارد ، بنابراین از تصویر پروفایل می توان برای نمایش وضعیت های مختلف شما مانند Just Listening یا BRB به معنی “زود برمیگردم” استفاده کرد ، زیرا در حال حاضر روش دیگری برای نشان دادن وضعیت شما وجود ندارد.

پروفایل کلاب هاوس

با ایجاد چند تصویر مختلف با متن های متفاوت در هر کدام و سپس ذخیره سازی در گالری گوشی ، می توانید این موارد را به راحتی در تصویر پروفایل عوض کنید تا سریع به روز شود.

نحوه اضافه کردن حلقه در اطراف پروفایل Clubhouse

اگر به تصاویر پروفایل کلاب هاوس دقت کرده باشید، حتما متوجه شده اید که آن ها یک دایره کامل نیستند، در واقع دارای یک انحنا با زاویه ی خاص هستند. به همین خاطر برای ایجاد تصاویر خلاقانه یا ایجاد یک رینگ اطراف پروفایل به سایت های ادیتور برای این کار نیاز است. همچنین اگر وقت و حوصله کافی دارید می توانید با برنامه هایی مثل فتوشاپ این کار را انجام دهید.

اما نیاز به فتوشاپ نیست. یک سایت عالی برای این کار وجود دارد. برای ایجاد یک رینگ یا حلقه در اطراف عکس پروفایل به سایت chpic.me مراجعه کنید.

پروفایل کلاب هاوس

با یک کلیک عکس خود را آپلود کنید. از قسمت Border type تعیین کنید که می خواهید رینگ شما رنگ باشد یا تصویر. اگر Color را انتخاب کنید از قسمت Pick a color می توانید رنگ آن را تغییر دهید و در صورتی که image را انتخاب کنید تصویری برای رینگ خود انتخاب خواهید کرد. در قسمت Border size هم میزان ضخامت یا نازکی رینگ را انتخاب و در نهایت روی دانلود بزنید.

امیدوارم از این پست استفاده کرده باشید و تصاویر خلاقانه ای را ایجاد کنید.

وحید خاک پور

متولد 76. مبتدی در همه چیز. علاقه مند به یادگیری و به اشتراک گذاشتن تجربه های مفید
دکمه بازگشت به بالا