اسنیف شبکه در ویندوز با ابزار cain + دانلود

اسنیف پسوردهای HTTP و FTP در شبکه LAN با ابزار CAIN

کاربران لینوکس فکر می کنند که بهترین ابزارهای امنیتی فقط برای لینوکس است اما ابزار cain مختص سیستم عامل ویندوز می باشد. Cain & Abel ابزاری برای بازیابی پسورد در سیستم عامل های مایکروسافت است. این ابزار میتواند پسوردها را در شبکه شنود کند، پسودهای هش شده را کرک کند، حملات Brute Force و Cryptanalysis انجام دهد، مکالمات VoIP را ضبط کند، رمزگزاری ها را دیکد کند، شبکه های وایرلس را هک کند، رمزهای عبور ذخیره شده را پیدا کند و پروتکل ها را مسیریابی کند.

پیشنهاد میشه برای جذب تمامی بسته ها و بهبود عملکرد نرم افزار، فایروال ویندوز و انتی ویروس های نصب شده در سیستم را غیرفعال کنید.

ابتدا نرم افزار cain رو اجرا می کنیم.

سپس در منوی بالایی نرم افزار بر روی گزینه Configure کلیک می کنیم.

در مرحله بعد آداپتور شبکه مناسب را برای شنود پسورد ها به صورت متن ساده انتخاب می کنیم.

در مرحله بعد روی آیکون سبز آداپتور مانند کلیک کنید. این به این معنی است که شما آداپتور را پیکربندی کرده اید و  آن را روشن می کنید.

حال برگه APR را همانطور که نشان داده شده انتخاب کنید. زمانی که روی آن منطقه کلیک می کنید آیکون آبی رنگ (“+”) فعال می شود.

در این مرحله باید آدرس IP روتر را انتخاب کرده و روی OK کلیک کنید. این به این معنی است که ما می خواهیم به هر بسته ای که به روتر فرستاده می شود گوش کنیم. اگر ما هر آدرس آی پی دیگری را در شبکه LAN انتخاب کنیم، می توانیم فقط به آن هاست در شبکه گوش کنیم. از آنجا که روتر به تمام درخواست HOSTS متصل شده در یک شبکه پاسخ می دهد ما می توانیم به تمام HOST ها گوش دهیم.

حال روی آیکون زرد دایره کلیک کنید. این بدان معنی است که ما حمله ARP را شروع می کنیم.

در ادامه بر روی گزینه پسورد که در پایین صفحه است کلیک میکنیم. ما می توانیم رمزهای عبور HTTP را به صورت متن ساده در شبکه LAN دریافت کنیم.

هنگام انجام این عملیات متوجه خواهید شد که سرعت شبکه کاهش قابل توجهی دارد. این به این دلیل است که ARP spoofing در شبکه LAN بسته های جعلی زیادی تولید میکند. همچنین امکان دارد حملات DoS در شبکه LAN بوجود آورد.

دانلود نرم افزار cain

دانلود نرم افزار cain برای شنود شبکه

دانلود – Cain & Abel

پسورد فایل: kaliboys.com

2 دیدگاه
  1. null می گوید

    سلام اموزش کرک ایسناگرام با استفاده از cain را قرار دهید مرسی

  2. modemamoz می گوید

    سلام سوال من مربوط به این بحث نیست اما لطفا به آن جواب دهید
    من نام کاربری یک صفحه لاگین را دارم و می خواهم بدون اجازه وارد شوم یعنی پسورد آن را هم بدست آورم من وقتی از گزینه رمز را فراموش کرده ام استفاده می کنم با وارد کردن نام کاربری،آدرس سایت تغییر می کند یعنی همان آدرسی می شود که اگر نام کاربری و پسورد را درست وارد کنید وارد آن می شوید ( این را خودم می دانم و منظورم این نیست که پسورد نام کاربری مورد نظر را می دانم) اما به نظرم مشکل اینجاست که کوکی ها و تایید اعتبار از سوی سایت (صفحه لاگین) اجازه استفاده از این آدرس را نمی دهد تا بدون دانستن پسورد به صفحه نفوذ کنم. اگر تجربه یا پاسخی دارید حتما مطرح کنید.

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.