برنامه نویسیپایتون

4 شغلی که می توانید در صورت یادگیری پایتون وارد آن شوید

معرفی شغل های زبان برنامه نویسی پایتون

python یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان استاین بدان معنی است که دانستن آن یک مزیت عالی در هر رزومه فنی است. امروزه دغدغه بیشتر افراد یادگیری یکی از زبان های برنامه نویسی از جمله پایتون می باشد. اگر توجه کرده باشید صدها شرکت موفق فناوری مانند اینستاگرام، گوگل و غیره نیز از پایتون استفاده می کنند. این زبان برنامه نویسی مسیر یادگیری را برای برنامه نویسان آسان کرده است و به گونه ای می باشد که لقب راحت ترین زبان برنامه نویسی را به خود اختصاص داده است. در ادامه برخی از شغل های پایتون ذکر شده است که برای متقاضیان کار با مهارت پایتون مناسب است.

1. توسعه دهنده (Python Developer)

توسعه دهنده (Python Developer)

توسعه دهنده پایتون برای شخصی که تسلط کافی به پایتون دارد، یکی از پر درآمد ترین شغل ها می باشد. انتظاراتی که میتوان از یک توسعه دهنده Python داشت به شرح زیر می باشد:

  • ساخت و طراحی وب سایت
  • بهینه کردن الگوریتم های داده
  • برطرف کردن مشکلات تجزیه و تحلیل داده ها
  • برطرف کردن مشکلات امنیتی
  • نوشتن انواع کدها و برنامه ها

توسعه دهندگان نرم افزار زیر نظر مدیران باتجربه برای ساخت و آزمایش نسخه های یک محصول نرم افزاری کار می کنند. البته، توسعه نرم افزار همیشه شامل استفاده از پایتون نمیباشد، اما پایتون زبان مشترکی است که در روند توسعه نرم افزار استفاده می شود. این بدان معنی است که دانش و تجربه پایتون یک قطعه اصلی از معما در ایجاد اولین کار توسعه دهنده نرم افزار شما است.

2. مدیر تولید (Python Product Manager)

مدیر تولید(Product Manager)

مدیران محصولات، مسئول تحقیق در مورد ویژگی های جدید کاربر، یافتن شکاف هایی در بازار و استدلال در مورد چرایی تولید برخی محصولات خاص هستند. داده ها نقش زیادی در کار آنها دارند. بنابراین بسیاری از شرکت ها اکنون به دنبال مدیرانی هستند که Python را بشناسند.

Python با خودکار کردن گزارش و تجزیه و تحلیل داده ها در وقت صرفه جویی می کند و این باعث می شود که شما اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و نسبت به سایر افراد موفق تر عمل کنید.

3. تحلیلگر داده با پایتون

تحلیلگر داده

بسیاری از شرکت ها به دنبال شخصی می گردند که بتواند مجموعه های زیادی از داده ها را غربال کند که در پایتون یک روش محبوب برای دستیابی به آن ها استفاده از کتابخانه های مانند SciPy و Pandas است. Python به عنوان یک زبان برنامه نویسی برتر در هنگام استفاده از یادگیری ماشین در نظر گرفته می شود.

4. مدرس و مربی

مدرس،مربی

در گذشته به دلیل نبود منابع و امکانات کافی، یادگیری یک تخصص واقعا کار دشواری بود. اما امروزه با افزایش چشمگیر منابع آموزشی رایگان مانند گوگل و یوتیوب دیگر جای نگرانی نمیباشد.

شما به راحتی میتوانید با برنامه ریزی دقیق زبان پایتون را به صورت حرفه ای و در زمان کوتاه فرا گرفته و سپس خودتان مدرس آن باشید. بیشتر افراد حوصله گشت و گذار در اینترنت را ندارند و در این صورت شما میتوانید آموزش های خود را برای آن ها انتقال دهید.

علی پازکی

علاقه مند به حوزه امنیت و تکنولوژی

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام ببخشین ، می خواستم بدونم که دانشجویی که شاغل نبوده وبرای اولین بارقراره کارکنه وبرنامه نویسی پایتون روخیلی خوب بلدباشه، می تونه بعنوان اولین شغلش برنامه نویس پایتون بشه ودرامد کسب کنه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا