سیستم عاملموبایل

محبوب ترین بازی های آیفون در سال 2020

محبوب ترین بازی های آیفون در سال 2020

هیچ چیز لذت بخش تر از لم دادن روی مبل و بازی کردن با تلفن همراه نیست! این یک حالت رمانتیک خارج از دنیای بیرون و دردسرهای آن است که هر کسی می تواند از آن لذت ببرد. اگر شما گیمر موبایل باشید به نظر من هیچ موبایلی بهتر از آیفون نیست چون اگر در اپ استور نگاهی بیندازید خواهید دید دنیایی از بازی های متفاوت و با کیفیت وجود دارد. اما پیدا کردن بهترین بازی های آیفون کار ساده ای نیست برای همین ما تصمیم گرفتیم محبوب ترین بازی های آیفون در سال 2020 را برای شما کاربران عزیز لیست کنیم تا از آن ها لذت ببرید!

War Tortoise 2

War Tortoise 2
محبوب ترین بازی های آیفون

بازی War Tortoise 2 از مدل بازی های کم سابقه است. در این بازی شما به عنوان یک تیرانداز که سوار بر لاک پشت است وارد بازی می شوید و باید به دشمنانی که به شما نزدیک می شوند شلیک کنید و آن ها را از بین ببرید.

این بازی ساده است، فقط کافی است انگشت خود را بر روی صفحه بکشید و نوک اصلحه خود را بر روی دشمنان نگه دارید آنگاه لاک پشت به صورت خودکار به سمت آن ها شلیک می کند.

شما در این بازی به افراد بدی که می بینید شلیک می کنید و آن ها را شکست می دهید و مقداری پول بدست می آورید و سپس می توانید لشکر خود را برای انجام مرحله های بعدی آماده کنید با پیروزی در جنگ ها و بدست آوردن پول می توانید زره لاک پشت و سلاح های خود را ارتقا دهید تا با استفاده از آن ها بتوانید در جنگ های بعد راحت تر پیروز شوید.

If found… (5$)

If found… (5$)
محبوب ترین بازی های آیفون

این بازی برای کسانی است که داستان هایی را دوست دارند که واقعا احساساتی را برای آن ها ایجاد کنند.

این بازی از دفترچه خاطرات شخصیت Kasio الهام گرفته، این داستان بازگشت او به غرب ایرلند، درگیری او با دوستان و خانواده و چالش هایی که با او روبرو می شوند را روایت می کند، اما همه این ها به یک شب سرنوشت ساز منتهی می شود. جایی که یک سیاه چاله برای نابودی جهان در نظر گرفته شده. آیا شخصیت بازی Kasio  می تواند سیاه چاله را از نابود کردن تمام آن چیزهایی که دوست دارد محروم کند؟

در این بازی هنری خیره کننده و داستان پردازی ای که واقعا می تواند هر کسی را احساساتی کند وجود دارد، یعنی این بازی یک راه عالی برای گذراندن یک شب آرام است.

Sniper Vs Thieves: Zombies!

Sniper Vs Thieves: Zombies!
محبوب ترین بازی های آیفون

در اکثر بازی ها و فیلم های دیده ایم زامبی ها برای خوردن مغز انسان ها اشتها دارند اما در این بازی زامبی ها هر چه که جلوی رویشان باشد را نابود می کنند و می خورند.

شما باید از پول خود در مقابل زامبی ها محافظت کنید. با استفاده از پول نقدی که بدست می آورید سلاح خود را تقویت کنید.

در این بازی نیز مانند سایر بازی ها پرداخت درون برنامه ای وجود دارد اما نکته جالب این است که می توانید بدون پرداخت هزینه بازی کنید.

Angry Birds 2

Angry Birds 2
محبوب ترین بازی های آیفون

این بازی یکی از مشهورترین بازی های دنیا می باشد. این بازی به اندازه ای معروف شد که حتی فیلم سینمایی نیز در مورد این بازی ساخته شد.

در قسمت دوم این بازی شما به جنگ بین پرندگان و خوک ها می روید، جنگی که تنها با پرت کردن پرندگان به سمت خانه های خوک دار و از بین بردن آن ها می توانید پیروز شوید.

در قسمت دوم این بازی تغییراتی ایجاد شده مثلا می تواند پرنده خود را انتخاب کنید، بازی را به صورت مرحله ای به پایان برسانید و… .

این بازی می تواند یک تجربه عالی را برای شما به وجود بیاورد حتما یکبار آن را امتحان کنید!

Homicide Squad: New York Cases

Homicide Squad: New York Cases
محبوب ترین بازی های آیفون

بازی های اشیاء پنهان می توانند برای همه بسیار سرگرم کننده باشند. در این بازی شما می توانید دو تا کارآگاه را کنترل کنید و آن ها را تخت نظر داشته باشید زیرا آن ها جرایم را حل می کنند و عدالت را در شهر نیویورک برقرار می کنند. در این بازی باید صحنه های قتل را بررسی کنید و شواهد موجود را پیدا کرده و جمع کنید. این بازی دارای محدودیت است به این گونه که پس از چند باز بازی کردن برای شارژ مجدد آن باید هزینه بپردازید.

این بازی از مدل بازی های کمیاب است و ارزش یک بار امتحان کردن را دارد و بهتر است با این سبک از بازی ها آشنا باشید.

Undead Horde (6$)

Undead Horde (6$)
محبوب ترین بازی های آیفون

گاهی اوقات آدم بد بودن بازی می تواند سرگرم کننده باشد!

در این بازی انبوهی از ارواح توسط شما فرماندهی می شوند و فرمان داده می شوند. بازی شما ترکیبی از بازی های RPG، استراتژی و هک و اسلجه است که در آن ارتش خود را تقویت می کنید و آن ها را به جنگ زندگان و رهبر آن ها می فرستید.

شما باید برای پیشرفت خود و ارتش خود همه جا را غارت کنید و با انواع مختلفی از دشمنان مانند انسان ها، عقرب ها و … جنگ کنید و آن ها را دوباره زنده کنید و به ساخت و ساز انبوه خود ادامه دهید.

Fortnite

Fortnite
محبوب ترین بازی های آیفون

این بازی بزرگترین بازی جهان است.

این بازی تیرانداز سوم شخص با عناصر پایه ساختگی مدت ها است که به دلیل اقدامات سریع، مبارزات بصری و گرافیک های کارتونی بسیار مورد تقدیر قرار گرفته است.

این بازی رایگان است اما مانند بقیه بازی ها دارای پرداخت درون برنامه ای است و برای استفاده از برخی وسایل آن باید هزینه پرداخت کنید.

اگر تاکنون با این بازی برخورد نکرده اید از این دنیا عقب هستید!!

Gods of Boom

Gods of Boom
محبوب ترین بازی های آیفون

این بازی ممکن است یک اسم عجیب و غریب داشته باشد! اما اجازه ندهید این اسم تصورات شما را در مورد این بازی به هم بریزد.

این بازی یکی از بهترین بازی های تیر اندازی اول شخص است که هم اکنون می توانید در موبایل خود داشته باشید.

می توانید در جنگ ها شرکت کنید و پیروز شوید و شخصیت خود را در بازی به روز کنید.

بهترین ویژگی این بازی به روزرسانی های مرتب آن هستند.

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends
محبوب ترین بازی های آیفون

آیا عاشق مسابقه هستید؟ این بازی به شما این امکان را می دهد که بدون ترک مبل راحتی خود در یک مجموعه بزرگ با بیش از 60 اتومبیل چرخ بزنید.

این یک نسخه ساده تر از بازی کلاسیک مسابقه اتومبیل رانی است.

شما می توانید در مسیرهای مختلف مسابقه دهید و برنده باشید و با پولی که بدست می آورید گاراژ خود را ارتقا دهید و ماشین های بهتری بخرید و از بازی کردن لذت ببرید!

Clash Royale

Clash Royale
محبوب ترین بازی های آیفون

این بازی یکی از بهترین بازی های چند نفره موجود در بازار است.

این بازی به همان اندازه ای که جالب و  سرگرم کننده است می تواند اعتیاد آور نیز باشد. می توانید لشکر خود را برای انجام حملات سه دقیقه ای آماده کنید.

برای پیروزی های بیشتر باید کارت های بیشتری از سربازان داشته باشید و لول آن ها را بالا ببرید. این بازی رایگان است اما مانند سایر بازی های موجود می توانید سربازان و امکانات خاص را با پرداخت هزینه بخرید.

Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile
محبوب ترین بازی های آیفون

این بازی یک بازی چند نفره است، با شرکت کردن در جنگ ها و بدست آوردن پول و سکه می توانید سلاح ها، بسته بندی ها و تجهیزات جدید را برای خود باز کنید.

در این بازی می توانید تیم خود را تشکیل دهید، یعنی برای دوستان خود درخواست بفرستید تا به تیم شما وارد شوند و به صورت گروهی در جنگ ها شرکت کنید، اگر هم دوستانی در این بازی نداشتید! بازی به صورت خودکار و رندوم از سایر بازیکنان تیمی برای شما انتخاب می کند و شما با آن تیم به جنگ های مختلف می روید.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga
محبوب ترین بازی های آیفون

به جرات می توان گفت این بازی یکی از بزرگترین و ماندگارترین بازی های فکری است  و تنها با سری بازی های افسانه ای Angry Birds رقیب می شود.

این بازی می تواند برای بسیاری از افراد سرگرم کننده باشد، می تواند یک سرگرمی عالی برای برای اوقات فراغت ما باشد.

از آنجایی که این بازی در دسته بازی های فکری قرار می گیرد برای باز شدن فکر و رهایی از دنیای بیرون و بدست آوردن آرامش نیز می تواند مفید باشد.

این لیست در آینده همراه با پیشرفت دنیای بازی ها و آمدن بازی های جدید بروزرسانی می شود…

این مقاله نیز به پایان رسید، امیدوارم برای شما خواننده گراهی مفید بوده باشد!

برای مطالعه بیشتر: چگونه یک موتور بازی سازی درست کنیم؟ 

محمود احمدی

در حال یادگیری...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا