رپورتاژ آگهی

مدرسه اپل ایران آموزش تخصصی تعمیرات اپل

مدرسه اپل ایران آموزش تخصصی تعمیرات اپل

شرکت اپل یکی از پرطرفدارترین و در عین‌ حال گران‌ترین گوشی‌های هوشمند دنیا را ارائه کرده که شناخت نسبی آنها برای دارندگان محصولات اپل ضروری است. از طرف دیگر به دلیل آسیب‌هایی که همه گوشی‌های تلفن همراه در معرض آن هستند، نیاز است تا در زمان لازم تعمیرکارانی خبره و کارآزموده در دسترس باشند تا آیفون و آیپد و اپل واچ به دست آنها سپرده شود. مدرسه اپل ایران با آموزش تعمیرات تخصصی اپل به دنبال آن است تا اطلاعات مورد نیاز در زمینه آموزش تعمیر اپل را در اختیار افراد علاقه‌مند قرار دهد و افرادی متخصص تربیت کند. مدرسه اپل ایران در راستای همین هدف دوره‌هایی برای آموزش تعمیرات آیفون برای افراد علاقه‌مند برگزار کرده و در این دوره‌ها همه نکته‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آیفون را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شناخت محصولات اپل پیش‌نیاز آموزش تعمیرات آیفون

نخستین قدم در آموزش تعمیرات تخصصی اپل شناخت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری محصولات شرکت اپل و آسیب‌هایی است که ممکن است به آنها وارد شود. قدم اول ما برای دادن شناخت درست و دقیق به همه آنهایی که می‌خواهند تعمیر آیفون و بقیه محصولات شرکت اپل را یاد بگیرند، کالبدشکافی آیفون و آیپد است. بد نیست به این نکته هم اشاره داشته باشیم که همان‌طور که برای درمان یک بیماری اول باید آناتومی بدن بیمار را بشناسیم تا بتوانیم آسیبی که بیماری به بدن وارد آورده را درمان کنیم، برای تعمیر آیفون هم ابتدا باید زیروبم این دستگاه را بشناسیم و پس از آن اقدام به رفع مشکل آن کنیم.

شناخت سخت‌افزاری محصولات اپل و آموزش تعمیرات تخصصی اپل

2 1 - مدرسه اپل ایران آموزش تخصصی تعمیرات اپل

شناخت بدنه و همه قطعه‌های آیفون و آیپد از قاب و باتری گوشی گرفته تا دوربین و صفحه نمایش و ریزترین جزئیات قطعه‌های محصولات هوشمند اپل، اولین گام در راه تعمیرات تخصصی آیفون است. در همین راستا ما به عنوان اولین قدم در راه آموزش تعمیرات تخصصی اپل شما را به‌طور کامل با بدنه آیفون و آیپد، دوربین، نمایشگر، میکروفون، شارژر، اسپیکر، چیپ‌ها، رم، و همه قسمت‌های دیگر آن آشنا می‌کنیم تا به خوبی بتوانید اجزاء آیفون را جدا، عیب‌یابی، و دوباره به هم وصل کنید.

شناخت نرم‌افزاری محصولات اپل و تعمیرات تخصصی اپل

همه دستگاه‌های هوشمند از دو بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تشکیل شده‌اند، و برای حل مشکلات آنها ابتدا باید سخت‌افزار، و پس از آن سیستم عامل و کارکرد آن، و همچنین ویژگی‌های نرم‌افزاری آنها شناخته شود. شناخت فضای ذخیره‌سازی، رتبه مقاومت محصولات در برابر آب، قدرت دوربین، قدرت و سرعت اینترنت دستگاه، و همچنین شناخت همه نرم‌افزارهایی که وظیفه پیشبرد برنامه‌ها را در آیفون و آیپد به عهده دارند، از اولین قدم‌ها در رسیدن به دانش لازم برای آموزش تعمیرات تخصصی اپل است. مدرسه اپل ایران برای آموزش تعمیر اپل به صورت اصولی و با رعایت استانداردهای جهانی برای شما برنامه دارد و در اینجا شما را با پاره‌ای از اشکال‌هایی که ممکن است برای آیفون و آیپد پیش بیاید آشنا می‌کند.

مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری اپل و آموزش تعمیرات تخصصی اپل

پس از شناخت بدنه و همه اجزاء و قطعه‌ها، و همچنین ویژگی‌های نرم‌افزاری آیفون و آیپد، زمان آن می‌رسد تا اشکال‌هایی که برای هر یک از آنها ممکن است پیش بیاید و نیاز به تعمیر پیدا کنند را بدانیم و یاد بگیریم. اشکال‌هایی که بعضی از آنها در اثر ضربه خوردن، زمین خوردن، و افتادن در آب برای گوشی‌های اپل پیش می‌آید و برخی از آنها هم ریشه در برنامه‌های نرم‌افزاری آیفون و آیپد دارند. درهرصورت مدرسه اپل ایران با آموزش تعمیرات تخصصی آیفون شما را با همه آنها آشنا می‌کند.

در این نوشتار شما را با تعدادی از اشکال‌های سخت‌افزاری که ممکن است برای آیفون پیش بیاید و راه حل آنها آشنا می‌کنیم و پس از آن هم به ایرادهایی می‌پردازیم که ممکن است عامل اصلی آنها ریشه در برنامه‌ها یا نرم‌افزارهای گوشی‌های هوشمند اپل داشته باشد.

آموزش تعمیرات تخصصی اپل در زمینه سخت‌افزاری

آموزش تعمیرات تخصصی اپل در زمینه سخت‌افزاری

در همین ابتدا در آموزش تعمیرات آیفون به یک نکته باید تاکید کنیم و آن این است که در صورت نیاز به تعویض قطعه، فقط از قطعه‌های اورجینال شرکت استفاده می‌کنیم. شرکت اپل در تولید محصولات خود بیشترین وسواس و ریزبینی را به‌ خرج می‌دهد و در صورت نیاز به تعویض قطعه، ما هم خود را موظف می‌دانیم از قطعه‌های اصلی ساخت همین شرکت استفاده کنیم تا آیفون و آیپد تعمیری، کارایی پیشین خود را دوباره به دست آورد. دومین نکته در تعمیر قطعه‌هاست که تا جایی که امکان آن باشد به تعمیر آن می‌پردازیم و اگر تعمیر قطعه امکان‌پذیر نبود، به تعویض آن اقدام می‌کنیم.

نرگس مدحی

علاقه مند به مباحث کامپیوتر و برنامه نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دکمه بازگشت به بالا